Geri

Hikayemiz

NHUMAN 2018 yılı itibariyle Kurucu/İş ve Örgüt Psikoloğu Nevin Küçük tarafından Psikolojik Sağlık ve Güvenlik standartlarının geliştirilmesi için metodolojik çalışmalar yapmak üzere kuruldu.


“Doğru yaklaşımla, işin büyüklüğü veya türü ne olursa olsun, psikososyal riskler ve işle ilgili stres önlenebilir ve başarılı bir şekilde yönetilebilir.”


BİZ KİMİZ?

NHuman, Türkiye’nin psikolojik sağlık ve güvenlik alanında hizmet veren ilk merkezidir. Merkez ofisimiz İzmir’de bulunmakla birlikte, İstanbul’da da bir şubemizle hizmet sunmaktayız. Uzman kadromuz ve modern yaklaşımlarımızla, bireylere ve kurumlara destek sağlıyor, Birleşmiş Milletler kuruluşları ve Üniversiteler ile birlikte uluslararası projeler yürütüyoruz.

NE YAPIYORUZ?

NHUMAN, ‘‘İş Yaşamında Ruh Sağlığı Uygulamalarını, İş Sağlığı ve Güvenliği ve insan kaynakları uygulamalarının bir parçası haline getirmek için” kamu ve özel sektörde danışmanlık ve farkındalık çalışmaları yapmakta, çalışana destek, psikolojik faktörlerin iş kazalarına olan etkisi, psikososyal risklerin değerlendirilmesi gibi konularda hizmet vermektedir.

Ekibimizle İletişime Geç

E-posta adresin gizli tutulur.

    Currency
    Türk lirası